Botel a prístavisko poskytujú vodným turistom, cyklistom a ostatným klientom oázu ticha a pohody. Prístav poskytuje možnosť pristátia a kotvenia lodí aj dlhodobo.

Botel disponuje kapacitou 49 lôžok v 2 až 6 lôžkových kajutách. Možnosť občerstvenia ponúka v reštaurácii s kapacitou 32 miest a v Drink bare s terasou 60 miest. K dispozícií sú v prípade osláv alebo školení aj salóniky s kapacitou 20 a 8 miest. Ponúkame Vám možnosť prenájmu priestorov prístavu a botela aj s cateringom na Vaše firemné akcie, či rodinné oslavy.

Vedľa prístaviska sa nachádza 18ha park Lagúna, ktorý spríjemňuje pobyt.

Vzhľadom na preplnenosť prístavných pontónov v hlavnom meste Bratislava a tým spôsobených časových sklzov pri realizácii turistických výletov, kedy dochádza k niekoľko hodinovému čakaniu na pontón, si Vám dovoľujeme poskytnúť možnosť použitia prístavného pontónu prístavu Kormorán v Čilistove – Šamoríne na riečnom kilometri 1.831,2 – 1.831,4. Prístav Čilistov je vzdialený od Bratislavy 20 km južne po prúde Dunaja, čo predstavuje 20 minút autobusom do centra hlavného mesta. Z hľadiska krátkej vzdialenosti od Bratislavy je možné organizovanie výletov v historickom centre. Prístav poskytuje možnosť pristátia a kotvenia lodí aj dlhodobo. Botel zase poskytuje stravovacie služby, prenájom priestorov a ubytovanie. Vedľa prístaviska sa nachádza Hotel Kormorán a Lagúna, ktoré dopĺňajú služby prístaviska. Kotvenie lodí je možné až na celú sezónu (lode do 7m, lode nad 7m). Možnosť kotvenia aj osobných lodí do 100 m v prístavisku Kormorán I. Poskytujeme predaj potravín, nápojov, drogistického tovaru, dekoračných predmetov podľa potrieb doplnenia zásob danej lode. Súčasťou služieb, ktoré poskytuje prístav pre veľké motorové plavidlá je využívanie práčovne pre posteľnú bielizeň rôzneho druhu.

Viac o prístave Hotela Kormorán nájdete na: www.pristavkormoran.sk