PHONE RESERVATION: +421 31 5909 100


ONLINE RESERVATIONNEWS

NOTICE

Dear guests.

HOTEL KORMORÁN is OPEN for you again.

Since May 1, we will serve you on the TERRACE or in the gingerbread cottage SLADKÁ MÁŇA.

ACCOMMODATION is possible on the basis of a reservation on tel. no .: 031/59 09 100, 0903 957 018 or by e-mail: info@hotelkormoran.sk.

SWEET MANUFACTURE SWEET MAŇA will be happy to bake cakes or desserts according to your requirements. Orders at sladkamana@sladkamana.sk.

Family celebrations, weddings, conferences, trainings can be arranged on tel .: 0903 957 018 or e.mail: info@hotelkormoran.sk.- the possibility of performing an officially recognized speed test on COVID-19 directly with us under the supervision of experts.

The Lagoon gravel pit welcomes all fishermen. Entrance to the lake by tel. reservations: 0903 727 168.

We are looking forward to seeing you!

NEWS

Grill terasa banner
Sladka Mana logo
ponuka pre firmy banner
pnuka-prace banner
banner-k-rybolovu-297x300
botel

ABOUT US

Hotel Kormorán,Šamorín – Čilistov is located in a peaceful atmosphere on the banks of the Danube river close to the Dam Hrušov, just 20 km from Bratislava.

In addition to accommodation and catering services, we offer the possibility of organising conferences, congresses, seminars, training courses, exhibitions, as well as weddings and various corporate or family celebrations.

ACTIVITIES IN THE SURROUNDING AREA

The unique natural attractions, as well as a convenient geographical location, create good conditions for an active rest and for the provision of a wide range of services.
The advantages definitely include a wide range of sports and the KormoránTennisAcademy. We must not forget the year-round open spa and fitness centre, providing the possibility of relaxation.

The hotel is situated on the Bratislava – Budapest – Vienna international cycling route, and it is 20 km from Bratislava, 75 km from Vienna, 35 km from the Hungarian border.
The hotel also includes a port with a botel, which provides an oasis of silence and tranquility to water tourists, cyclists, as well as to other clients.

REFERENCES

27.06.2015      Bratislavská Teplárenská, a.s.

Rada by som touto cestou poďakovala za spoluprácu. So všetkým sme boli spokojní a naši zamestnanci sa v prostredí hotela Kormorán cítili veľmi príjemne.

Mgr. Katarína Šemberovámanažér komunikácie

31.01.2015      ČESMAD Slovakia Združenie cestných dopravcov SR

S Vašimi službami, jedlom, ochotou sme boli veľmi spokojní, takže sa nemusíte báť prídeme aj budúci rok. Ďakujem aj Vám, že ste splnili všetko o čo som Vás žiadala.

Mgr. Nikola Kvocerováasistentka generálneho tajomníka

27.-28.01.2015  Firesys

Chcel by som Vám poďakovať za skolenie, prípravu, občerstvenie, s podmienkami som vysoko spokojný a v budúcnosti, keď budem pripravovať skolenie sa určite obrátim na Vás . Ak by ste naopak Vy niečo potrebovali tak ma kontaktujte.

Daniel Ivanička

12.12.2014 Samsung Electronics Logistics Europe, B.V., organizačná zložka

 Dobrý deň prajem,

ďakujeme za poskytnuté služby počas nášho firemného večierku. Všetko prebehlo výborne, jedlo bolo fantastické, DJ hral tiež dobre, takže globálne hodnotím večierok za veľmi úspešný.

Tomáš KollerFacility coordinator

11.-12.11.2014 ATIS group s.r.o.

Nezbývá mi nic jiného než Vám znovu poděkovat za hladký průběh akce, za skvělou součinnost a především za vynikající jídlo. Naši zákazníci si u Vás velice oblíbili Jókaiho polievku, na kterou se vždy těší. Ale musím říci, že i všechno ostatní jídlo je také vždy moc chutné.  Za ty dlouhé roky, co s Vaším hotelem spolupracujeme, zatím nemám žádné zásadní výhrady, na které bych si mohl stěžovat. Pronajímané prostory, ubytování i jídlo je vždy OK. Mám jen jednu výtku, která se týká vzduchu a světla ve „Zlatém salónku“. Nejen nyní, ale i při předchozím školení, se tam velmi rychle vydýchal vzduch, takže se zdá, že Vám v těchto prostorech klimatizace vůbec nefunguje.

Ing. Přemysl ChládKonatel spoločnosti

22.-24.10.2014 Outward Bound – Česká cesta s.r.o

Hotel Kormorán, kde jsme byli poprvé, se naprosto osvědčil. Navenek slovensky a mezi sebou maďarsky hovořící obsluha byla nadmíru vstřícná, stejně tak i recepční, údržbáři a majitel/manažer hotelu. Cokoli jsme potřebovali půjčit, vytisknout, zapojit elektřinu venku, odemknout a využít loď na Dunaji – nic nebyl problém. Jídlo bylo velmi dobré (viz ruční lis na pomeranče u každé snídaně), pokoje odpovídající čtyřhvězdě.

Prosím, vyřiďte skvělou zpětnou vazbu i všem vašim kolegům.

Jana LochmanováProdukční manažerka

11.10.2014 sAutoleasing SK

Chcela som vám poďakovať za perfektne zorganizovanie akcie. Personál bol profesionálny, obe kočky sa o nás veľmi dobre starali. Priznám sa, že som na začiatku zostala troška zaskočená, lebo sme pôvodne objednávali miestnosť na poschodí s výhľadom, ale nakoniec sme sa zhodli, že salónik dole bol pre nás ako stvorený. Jedlo bolo úžasné, husička by mohla byť trošku viacej dopečená (mäsko išlo ťažko „žuvať“ ) ale ostatné bolo skutočne „jedna báseň.

Heljenková Ingrid

23.-24.10.2014 Poštová banka, a.s

First and foremost, I would like to say thank you to the management and the stuff of the hotel for the very good cooperation, willingness and great help. At the same time, I would like to assess the organization of the business meeting, which we implemented at your hotel facility, with the degrees:

Communication – 1a high level of maximum satisfaction

Conference Room – 3a good level (poor lighting, room near the kitchen – noise associated with the cooking and staff disrupted the course of the meeting)

Accommodation – 3a good level (insufficiently hot water, there was no light in one room)

Food – 2 a very good level (coffee break – very tasty biscuits, cakes, dinner, lunch, 24 October 2014)

                3  a good level (lunch 23 October 2014 – soup too salty, main meal – strangely flavored chicken breast and a combination of compote/vegetable garnish)

The staff (service, reception, maintenance) – 1, high level (happy to meet all of our requirements, praising them :-)

Jana LEGÍNOVÁSpecial reporter Department of Retail Support

18.10.2014      Konica Minolta Slovakia spol. s r. o.

Včera usporiadala naša spoločnosť Konica Minolta Slovakia v priestoroch Hotela Kormorán + priľahlé vonkajšie plochy vzdelávaco-zábavné podujatie. Skombinovať 40 izieb obsadených 1 osobou + ubytovať ďalších 20 ľudí + dostupné 2 plochy na štvorkolky a vzduchové vznášadlá + reprezentatívne priestory hotela + blízka dostupnosť z BA sa zdalo byť veľmi náročná úloha. Po dlhom pátraní sa mi podarilo objaviť Hotel Kormorán, ktorý spĺňal všetky požiadavky.

Zisťovala spätnú väzbu od našich klientov a boli nadšení. Veľmi sa im páčil program, priestory hotela ako aj parku. Touto cestou chcem poďakovať všetkým zainteresovaným zamestnancom za ústretovosť a ochotu riešiť všetky požiadavky či už pred, počas alebo po skončení samotného podujatia.

Negatívnu spätnú väzbu som od našich klientov dostala iba na kvalitu jedla (pýtala som sa cca 7 klientov) – kvalita/ochutenie z ich pohľadu rozhodne nezodpovedala štvorhviezdičkovému hotelu.

Jana KuľkováMarketingový špecialista

For general questions use our contact form

NEWSLETTER

Hotel Kormorán

Pri hrádzi 33, 931 01 Šamorín – Čilistov, Slovensko

phone: +421 31 5909 100
fax : +421 31 5909 120
e-mail: info@hotelkormoran.sk

Vacant positions:

  • chef, waiter, receptionist

contact and further information: 031/59 09 100, or use our contact form

 

OUR PARTNERS

 
axel2
fitness2
mobik
pristav
tui
lipa2
logo združenia regio
Člen KCR logo
© Copyright - HOTEL KORMORÁN